Personel Devam Kontrol (PDKS) Sistemleri

Personel Devam Kontrol (PDKS) Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS); Kart Okuyucu, Parmak İzi Okuyucu, Yüz Tanıma veya İris Tanıma Cihazları ile alınan personel giriş çıkış kayıtlarını cihazlardan okuyup, pdks program veritabanına kaydeder. Personel için tanımlanmış vardiya bilgisini baz alarak personel puantajını hesaplar. Hesaplanan personel puantaj verisini muhasebe programlarına aktarabilir. Hesaplanan puantaj verileri üzerinden; ücret tanımları, fazla mesai tanımları, avanslar, izin tanımları, ek ödeme ve kesintileri hesaba katarak dönemlik maaş hesaplaması yapar. Hesaplanan maaş bilgisinin dökümünü alır ve arşivler. Böylece hem hatasız ve kolay bir şekilde personel maaş hesaplama işlemini gerçekleştirmiş hem de tüm hesaplama geçmişinizi kayıt altına almış olursunuz.


Firmamız Mersin'de Personel Devam Kontrol Sistemi uygulamalarını müşterilerine sektörün önde gelen markalarıyla sunmaktadır. 

 
 
 
 
 
 
 

.::Çamlıbel Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri::.   Adres: İstiklal Cad. Kiremithane Mh. 4413 Sk.Eren Apt. Kat:1 No:3 Akdeniz / Mersin       Tel: 0 324 238 30 75 Fax: 0 324 238 31 36.