Satış ve Montaj

montajBirçok seçkin markanın ürünlerinin satışını yapan firmamız, bilişim sektöründe 16 yıldan fazla tecrübesi ile müşterilerine donanım danışmanlığı sunarak, ihtiyaçlarına uygun özellikte ve fiyattaki bilgisayar ve parçalarının (OEM) satış ve montaj hizmetlerini titizlikle vermektedir. 

Birbirinden bağımsız bir çok parçanın (ekran kartı, anakart,vb.) bir arada verimli çalışmaması, donanım uyumsuzlukları vb. sorunlar bilgisayarların kullanımını azaltmakta, kullanıcıların verimli çalışmasına engel olmakta, para ve daha önemlisi zaman kaybına neden olmaktadır. Bundan dolayı Kobi ve kurumsal firmalar için bilişim alanında güvenilir bir çözüm ortağı seçimi önemlidir. Çamlıbel Bilgisayar, Mersin'de güvenilir ve yetkin çözüm ortağı ihtiyacınıza tam olarak cevap verebilecek niteliktedir.  

Bizi tercih ettiğinizde; tüm bilgi ve uzmanlığımızla donanımları detaylı olarak inceler, bütçenize en uygun, en verimli ve en performanslı parçaları önerir, montajını yapıp sorunsuz olarak çalışmasını sağlarız.  


Çamlıbel Bilgisayar tarafından satışı yapılan bazı marka ve ürünler;

Intel, AMD, Asus,, Hp, Dell, CBOX, Airties, Kingston, Seagate Philips, Samsung, Tunçmatik, Zyxel, Logitech, Microsoft, Toshiba, Fujitsu, Sandisk, Sony, Acer, A4tech, Aopen Canon, Lexmark, Coolermaster...

.::Çamlıbel Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri::.   Adres: İstiklal Cad. Kiremithane Mh. 4413 Sk.Eren Apt. Kat:1 No:3 Akdeniz / Mersin       Tel: 0 324 238 30 75 Fax: 0 324 238 31 36.